top of page
Modern Kitchen

Hizmetlerimiz

Hizmetler: Hizmetler
mekanik.jpg

MEKANİK TESİSAT

Image by Stefan Lehner

Anahtar Teslim Tadilat

Banyo

Banyo Tadilatı

AZAMİ GÜVENLİK İLE EKONOMİK, ÇEVRECİ VE KULLANICI DOSTU ÇÖZÜMLERİ BİRLEŞTİRİYORUZ. 

Mekanik tesisat, elektrik tesisatı ile birleşerek elektromekanik sistemler olarak bir binanın, yapının damarlarıdır. Isıtma, soğutma, havalandırma, temiz ve pis su, sıhhi sıcak su ve yangın söndürme sistemleri işlerinin tümüdür.

BİR VALİZ DOLUSU FİKİRLE YANINIZDAYIZ...

Ev tadilatı çoğu zaman sıkıntılı ve tedirgin edici bir süreç olarak görülür. Oysa biz "Dönüşüm Yapı" olarak sizleri konfora ve yeniliğe huzurla ulaştırmak için buradayız.

ŞIK, YENİLİKÇİ, ERGONOMİK VE ÖZGÜN BANYOLARI SİZ HAYAL EDİN BİZ YAPALIM.

Banyolar ıslak alanlardan biri olduğu için, ilk olarak zemin üzerinde su yalıtım uygulaması yapılabilir. Duvar gibi alanın uygulamalarında geliştirilen son teknolojiler aracılığı ile suya karşı dirençli duvar kağıdı uygulaması da müşterilerimizin istekleri doğrultusunda gerçekleştirilebilir. Doğru aksesuar seçimleri, alana özgü fikirlerimiz ile dönüşüm sürecinde stresiniz az, keyfiniz bol olsun istiyoruz.

Image by immo RENOVATION

MUTFAK TADİLATI

63c5ec9c-ee18-4783-973b-458fdff44b98.jpg

DIŞ CEPHE MANTOLAMA

Tesisatçı

TESİSAT İŞLERİ

ÖZGÜN ve ESTETİK OLMA ARZUMUZU İŞ TUTKUMUZLA BİRLEŞTİRDİK...

Dönüşüm Yapı pozitif ayrımcılık ilkesiyle bayanların büyük bir zamanını geçirdiği mekanlar olan mutfaklarda estetik ve ergonomik çözümleri zarafet ve şıklık ile birleştirerek siz değerli hanımefendilerin beğenisine sunuyor. Mutfaklarınız diğer odalara kıyasla daha çok su ile maruz kaldığından tadilatta ve tasarımda kullanılan malzemelerin tümü suya dayanaklı olacak şekilde sizlere sunulmaktadır.

BAŞARIMIZ USTA ELLERDE GİZLİ

Isı kaybına sunulacak çözümlerin ilk adımı...Mantolama binaların dış ortam ile temasta bulunan bölgelerinin, dış ortamdan gelecek tüm etkilere karşı korunması için yapılan bir uygulamadır. Dış cephelere uygulanan mantolama işlemleri genel olarak binanın ısı yalıtımı için yapılsa da bu işlem aynı zamanda binayı nem, ses ve yangına karşı da korumaktadır. 

HIZLI VE KALİTELİ İŞÇİLİĞİMİZ İLE DÖNÜŞÜMÜNÜZE TALİBİZ...

Tesisat bir mekanın kalbidir. Elektrik tesisatı, sıhhi tesisat, doğalgaz tesisatı ve tüm mekanik tesisat iş ve işlemlerinizi ince işçilik, kaliteli ürün, azami güvenlik ve hızlı çözümler ile sorunsuz hallediyoruz.

İletişim

Teklif Alın

Neye İhtiyacınız Var?

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!

Modern Dining Room
Hizmetler: Fiyat Teklifi Talep Edin
bottom of page
google-site-verification=SIY4-I4ZwgF52PTnNnXCoeSmRAxtq9UTe19DDmo1P4c